Välkommen att kontakta oss!

Har du frågor om systemet eller vår verksamhet i övrigt, så är du välkommen att kontakta oss på supporten via e-post eller telefon, så hjälper vi dig. Du kan också använda formuläret nedan, så återkommer vi till dig.

Om du vill ha kontakt direkt med någon av oss som arbetar med Mspecs, så är du välkommen att kontakta oss på våra e-postadresser nedan.

support@mspecs.se
010-221 61 00

Vi på Mspecs

Marie Martinsson

VD

marie@mspecs.se

Kenneth Fehrm

Produktchef

kenneth.fehrm@mspecs.se

Susanne Wassdahl

Support & utbildning

susanne@mspecs.se

Ida Cronwald

Support & utbildning

ida@mspecs.se

Emma Persson

Support

emma@mspecs.se

Kontakta oss

    Jobba på Mspecs

    Vi utvecklar Mspecs i nära kontakt med våra användare för att hela tiden försäkra oss om att vi utvecklar funktioner som fastighetsmäklare och assistenter behöver och hjälper dem i deras dagliga arbete.

    Vill du vara med i vårt gäng? Vi letar alltid efter nya talanger - hör av dig!

    Läs mer om att jobba på Mspecs

    Funktioner

    • Användarvänligt – lätt att navigera bland uppdrag och objekt
    • Driftsäkert – fungerar dygnet runt, året runt (99,9 % driftsäkerhet)
    • Komplett – hanterar alla objektstyper
    • Kostnad – enkel och tydlig prissättning
    • Påverkan – du kan som kund vara med och påverka hur Mspecs utvecklas
    • Juridik – tillsammans med MSF är vi med i framkant med de senaste juridiska dokumentparagraferna

    Läs mer om Mspecs funktioner

    Support & utbildning


    Kontakta oss

    Till vår support kan du höra av dig om du har frågor eller behöver hjälp att komma vidare i ditt arbete i systemet.


    Öppettider

    Vardagar 10:00-16:00
    Lunchstängt 12:00-13:00.

    010-221 61 00

    Meny